רינה שוסטר

שמי רינה שוסטר עו"ד בתחום המקרקעין, חברת BNI" רוטשילד'ס" כ-7 שנים. שנה לפני שהצטרפתי הזמינו אותי לבוקר עסקים, חשבתי לעצמי איזה רעיון מטורף, שאני אשב בקבוצה של כל מיני פריקים מוזרים ואצטרך לעשות להם הפניות?? איזו כת מוזרה ( האמת חשבתי "איזה לוזרים....") לא התאים לי בכלל.
אחרי שנה הזמינו אותי שוב. הפעם כבר הייתי הרבה יותר בשלה  ומיד הגשתי טופס מועמדות. לאחר 3 חודשים מצאתי את עצמי בתפקיד יו"ר הקבוצה תפקיד אותו מילאתי במשך שנה וארבעה חודשים ובמהלך השנים שימשתי כמעט בכל התפקידים האפשריים. נכנסתי כשכירה לארגון והחברות בארגון סייעה לי לצאת לעצמאות.
גם בבית חיים ונושמים BNI וגם הילדים עושים הפניות. משיחות בהן בעלי אמר לי : " טוב, עוד חצי שנה ותעזבי", נהיו שיחות של : "אנחנו לא עושים מספיק בשביל הקבוצה, לא עשינו הפניה ל...צריך להתאמץ לעשות הפניה ל..." אנחנו אפילו בונים הדרכה לקבוצה כיצד לגייס את בני הזוג כדי לעשות הפניות לחברי הקבוצה. מכורים כבר אמרתי?
מחזור ההכנסות שלי מהארגון בשנת 2018 היה מאות אלפי שקלים, אני גאה לומר שתרומתי להצלחת החברים גבוהה ( הנותן – מקבל) והשנה קיבלתי מהם פתקי תודה של למעלה מ 900,000 ₪ .

שני עורכי דין מהקבוצה יושבים איתי במשרד ( זה לא משרד זה בית), אנחנו מבלים ביחד בערבים וסופי שבוע עם המשפחות, בקיצור אני יכולה להמשיך ולהמשיך ולהמשיך במשך שבועות על הדבר הנפלא הזה.
טיפ קטן – אל תתלבטו האם לחדש לשנה שניה. בשנה הראשונה לא קיבלתי עבודה בכלל, הבנתי שהשנה הראשונה היא שנת " עקומת הלמידה" שבה לומדים את השיטה והחברים בקבוצה לומדים אותנו. בשנה השנייה אפשר להתחיל לראות את הפירות לכן, היו סבלנים וחדשו חברות לשנה השניה!

I love BNI!!!!!!

 

החדשות מ- BNI צפה בהכל