קבוצות בהקמה

לקבלת הזמנה למפגש המידע הקרוב להקמת קבוצות חדשות (בזום)

לקבלת הזמנה לחצו כאן

הקמת קבוצה חדשה

אין קבוצה מקומית באזור מגוריך? תחום העיסוק שלך כבר תפוס בקבוצת BNI הקרובה למקום מגוריך?
ניתן להקים קבוצה חדשה!
התהליך פשוט והצוות האזורי של BNI יהיה שם כדי לעזור לך לאורך כל הדרך!

צרו קשר עם הצוות האזורי של BNI

צוות BNI המקומי שלכם יוכל לעזור לכם להקים קבוצת BNI חדשה וידריך אתכם באפשרויות באזור שלכם. הם יוכלו להכיר לכם אנשי עסקים שהקימו קבוצות BNI ולפגוש את הצוות שיוכל להדריך אתכם בתהליך הקמת הקבוצה. יש להירשם למפגש המידע הקרוב בקישור מעלה כדי להתחיל בתהליך.

מפגש מידע ארצי אונליין

בואו לשמוע על ההזדמנויות שנפתחות להפוך את הקשרים שלכם להכנסות. אנחנו מראיינים אנשי ונשות עסקים לנבחרת הקבוצות החדשות שלנו. בנבחרת חדשה כל המקצועות עדיין פתוחים ואתם יכולים להשפיע על זהות חברי הנבחרת שלכם ולתפוס לכם מקום בלעדי בתחומכם בקבוצה.

ביקור בקבוצת BNI

כחלק מהצעדים להקמת קבוצה, קבוצה של אנשי עסקים שנפגשו במפגש המידע יבקרו בקבוצת BNI ביחד כדי לראות כיצד מתנהלת קבוצה פעילה של BNI ויראו כמה הם מצליחים לעזור לחברי הקבוצה להגדיל את העסקים שלהם. תהיה לכם הזדמנות ליצור קשר עם חברי BNI קיימים והם יחלקו את החוויה שלהם ב- BNI אתכם.

קבוצות בהקמה

צוות BNI האזורי אולי הקים כבר קבוצת BNI חדשה וניתן להצטרף אליה כאשר היא תעבור מסטטוס של "קבוצה בהקמה" לסטטוס של קבוצה פעילה, כאשר חברי הקבוצה נפגשים באופן סדיר. הצוות האזורי יפגש עם כולם וינחה אתכם כיצד להקים קבוצת BNI בהצלחה.

As a Member

בתור חבר

כחברי BNI, אתם חלק מרשת אקסקלוסיבית המוקדשת לעזור לכם להגדיל את העסק שלכם. על ידי בניית יחסים עם חברי הקבוצה תוכלו ליצור רשת תמיכה שתתפרש מעבר למפגשים השבועיים שלכם.

החדשות מ- BNI

    Ajax loader image
Israel Google Analytics Code