שוש כהן

שמי שוש כהן ואני בעלת סוכנות ביטוח הקיימת משנת 1988. לפני 5 שנים הוזמנתי כאורחת למפגש בוקר בקבוצת BNI"שחקים" בכפר סבא. הבנתי את הפוטנציאל הטמון בקבוצת נטוורקינג והגשתי מועמדות להצטרף כחברה.
במסגרת חברותי בקבוצה נפגשתי לראשונה עם המון מטפלים בתחום הרפואה המשלימה והבנתי כי עליי למצוא פתרון ביטוחי עבור המטופלים ברפואה המשלימה, שיוכלו לבחור כל מטפל (ולא מתוך רשימה) וללא תקופת אכשרה. הפוליסה הייחודית שפותחה בשיתוף עם אחת מחברות הביטוח הגדולות בארץ, יצרה עבורי ענף חדש בעולם הביטוח והגדלה משמעותית של מאגר הלקוחות ותיק הביטוח שלי - והכל מרעיון שעלה כתוצאה מחברותי בארגון.
למדתי להציג את עצמי נכון וממוקד יותר ב-30 שניות, לפתח בצורה נכונה את הקשרים העסקיים שלי בקבוצה ומחוצה לה, לתת לכל אחד ובכל מקום, בסוף זה חוזר אליי. "הנותן מקבל" במיטבו.
הדבר החשוב ביותר שרכשתי ב-BNI הם כלים שבהם אני משתמשת כל הזמן בקידום העסק שלי, ולא רק בתוך הארגון. יש לי אפשרות להתאמן ולפתח את היכולות שלי, הארגון אפשר לי לצמוח ולגדול עם אנשים מפרגנים שמשמשים אנשי שיווק נפלאים עבורי ועבור העסק שלי.
מחזור העסקים שלי כתוצאה ישירה מפעילותי ב- BNI עומד על 50 אחוזים ממחזור ההכנסות שלי!

חברים לשעבר ממשיכים עדיין להיות לקוחותיי ולשלוח אליי לקוחות נוספים, את חבריהם ובני משפחותיהם. אני ממליצה בחום לכל מי שאני פוגשת ויש לו עסק להצטרף לאחת מקבוצות BNI בארץ.
רק על דבר אחד אני מצטערת. שלא הגעתי ל-BNI 5 שנים מוקדם יותר. העסק שלי היה יכול להיות אז במקום אחר לגמרי!

The Latest From BNI View All